Arhiv: Pred 20. leti je bila ustanovljena Sekcija uporabnikov metode 20 ključev

10. maja 2001 je bila na Gospodarski zbornici Slovenije v okviru Zbornice elektronske in elektroindustrije ustanovljena Sekcija uporabnikov metode 20 ključev. Sekcija je bila ustanovljena z namenom dolgoročne podpore razvijanju konkurenčnosti slovenskih podjetij z uporabo sodobnih metod stalnih izboljšav. V prvem obdobju po ustanovitvi je sekcija delovala zelo intenzivno, nato je sledil upad interesa ter v letu 2011 ponovna osvežitev sekcije pod novim imenom Sekcija uporabnikov sistemov stalnih izboljšav (SuSSI). Od ustanovitve do danes je bilo v sekcijo vključenih nad 60 podjetij, organiziranih je bilo nad 50 delavnic – izmenjav dobrih praks ter najmanj 12 konferenc. Slavnostno obeležitev obletnice bomo  izvedli v okviru jubilejne 10. konference SuSSI Dan najboljše prakse, dne 29. septembra 2021. Ustanovnim, bivšim in aktivnim članom iskrene čestitke.