Kontakt


GZS - Zbornica elektronske in elektroindustrije

Sekcija uporabnikov sistemov stalnih izboljšav
Dimičeva 13, SI- 1504 Ljubljana, Slovenija
 

 

Predsednica: 

dr. Jožica Rejec, Domel d.o.o., prokuristka
T: +386 (0)4 51 17 101
F: +386 (0)4 51 17 106
 

Direktor:

dr. Marjan Rihar, GZS - Zbornica elektronske in elektroindustrije, direktor projektov
T: +386 (0)1 58 98 302
M: +386 (0)41 689 667
F: +386 (0)1 230 22 58

Kontaktne osebe v podjetjih članih SUSSI:


Naziv Ime Priimek Podjetje Naslov Pošta Poštna številka E- naslov telefon telefon - mobilni
Vlasta Bohinc Atotech Slovenija d.d. Podnart 43 Podnart 4244 vlasta.bohinc@atotech.com 04 537 60 22 031 307 145
Luka Lenart Danfoss Trata d.o.o. Jožeta Jame 16 Ljubljana-Šentvid 1210 luka.lenart@danfoss.com 01 58 20 200 031 379 941
Tomaž Stanonik Domel d.o.o. Železniki Otoki 21 Železniki 4228 tomaz.stanonik@domel.si 04 511 72 79 031 677 989
Matija Bolka DOM-Titan d.d. Kovinarska cesta 28 Kamnik 1241 matija.bolka@titan.si 01 830 91 00 031 38 44 01
Damjan Bajt ebm-papst Slovenija d.o.o. Podskrajnik 16 Cerknica 1380 damjan.bajt@si.ebmpapst.com 01 70 90 196 041 404 812
Aleksandra Lepenik ELPRO LEPENIK & CO. d.o.o. Ob gozdu 7c, Rogoza Miklavž na Dravskem polju 2204 aleksandra@elpro.si 02 62 96 720 031 663 808
mag. Andrej Kobal Fluidmaster d.o.o. Industrijska C. 2 Postojna 6230 AKobal@fluidmaster.com 05 72 83 765 031 673 964
Dušan
Kranjc Helios TBLUS d.o.o. Količevo 65 Domžale
1230 dusan.kranjc@helios.si 01 722 43 06
051 603 469
Branko Kutin Hidria AET D.O.O. Poljubinj 89a Tolmin 5220 Branko.Kutin@hidria.com 05 382 1431 041 524 253
Špela Mulej Furlan Intra Lighting d.o.o. Vrtojbenska cesta 50 Šempeter pri Gorici 5290 Spela.MulejFurlan@intra-lighting.com 05 398 44 42
Klemen Šešok ISKRA d.d. Stegne 21 Ljubljana 1000 klemen.sesok@iskra.eu 01 513 10 10
Janez Dolenc Iskraemeco d.d. Savska Loka 4 Kranj 4000 Janez.Dolenc@iskraemeco.com 04 206 4213 051 615 288
Natalija Kaluža Kolektor ATP d.o.o. Industrijska C. 2 Postojna 6230 natalija.kaluza@kolektor.com 05 72 83 811 031 782 025
Melita Bračič Livar d.d. Ljubljanska Cesta 43 Ivančna Gorica 1295 melita.bracic@livar.si 01 786 99 80 051 496 253
Tina Menard POCLAIN HYDRAULICS d.o.o. Industrijska ulica 2 Žiri 4226 tina.menard@poclain.com
Mateja Šenk Polycom Škofja Loka d.o.o. Poljane nad Škofjo Loko 76 Poljane nad Škofjo Loko 4223 mateja.senk@polycom.si 04 50 70 624
Vera Žlabravec Predilnica d.d Litija Kidričeva Cesta 1 Litija 1270 vera.zlabravec@litija.com 01 89 90 210
Peter Krelj Savatech d.o.o. Škofjeloška Cesta 6 Kranj 4000 peter.krelj@savatech.si 04 206 61 25 031 307 824
Stanislav Jakelj SIJ Acroni d.o.o. Cesta Borisa Kidriča 44 Jesenice 4270 stanislav.jakelj@acroni.si 041 756 913



Srip ZEE