Sekcija uporabnikov sistemov stalnih izboljšav

Novice

Arhiv: Zaključujemo prijave za konferenco DNP 2018 - konferenco za širitev miselnih obzorij za Industrijo 4.0

Konferenca Dan najboljše prakse - konferenca za širitev miselnih obzorij za Industrijo 4.0

Arhiv: Dan najboljše prakse 2018

Sekcija uporabnikov sistemov stalnih izboljšav in Grozd Pametne tovarne najavljata konferenco Dan najboljše prakse.

Arhiv: Industrija 4.0 – Vidnost

Sekcija uporabnikov sistemov stalnih izboljšav (SuSSI) in Grozd Pametne tovarne pripravljata o izmenjalnico dobrih praks

Arhiv: Dan najboljše prakse 2017 - objavljen končni program

V 3. obvestilu za javnost je objavljen osvežen program konference DAN NAJBOLJŠE PRAKSE 2017, ki bo 28. in 29. septembra .

Arhiv: Seminar strateško inovacijskega partnerstva Tovarne prihodnosti

Vabimo vas na Seminar strateško inovacijskega partnerstva Tovarne prihodnosti, ki bo v četrtek 31.08.2017, ob 12:00 uri. Seminar je namenjen predvsem članom SRIP Tovarne prihodnosti in članom SuSSI. Za prve je predvsem pomemben vsebinski poudarek vgrajenosti principov vitkosti, agilnosti, kakovosti, samo-planiranja in samo-odločanja o proizvodnji v zasnovo pametne tovarne, za druge pa širitev dosedanjega vsebinskega in organizacijskega konteksta stalnih izboljšav v kontekst tovarn prihodnosti. Program, vsebina in prijavnica so dostopni na spletni strani BrainSuSSing2.

Arhiv: Dan najboljše prakse 2017, 28. in 29. september

Tudi letos Sekcija uporabnikov sistemov stalnih izboljšav (SuSSI) organizira konferenco DAN NAJBOLJŠE PRAKSE. Konferenca je šesta zaporedna v seriji »novih« konferenc, ki nadaljujejo tradicijo iz let 2001 – 2004, ko so bile z namenom promocije uvajanja sistemov stalnih izboljšav v slovenska podjetja po metodi 20 ključev, organizirane prve tri letne konference. Konferenca za spodbujanje partnerstev za pametne tovarne bo letos potekala 28. in 29. septembra 2017.

Arhiv: Kandidacijski postopek za organe SuSSI

Predsednica SuSSI je v skladu s Pravili sekcije razpisala kandidacijski postopek za predsednika in člane Izvršilnega odbora SuSSI.

Arhiv: Odličnost v proizvodnih podjetjih

Sekcija uporabnikov sistemov stalnih izboljšav (SuSSI) objavlja prvo obvestilo o izmenjalnici dobrih praks "Odličnost v proizvodnih podjetjih"

Arhiv: Na zboru članov sprejeli program dela in prenovljena pravila delovanja

Zbora članov Sekcije uporabnikov sistemov stalnih izboljšav, ki je bil dne 16.02.2016 na Gospodarski zbornici Slovenije, so se poleg predstavnikov članov udeležili tudi predstavniki drugih zainteresiranih podjetij.

Arhiv: Javni razpis za podelitev Priznanja RS za poslovno odličnost

V petek, dne 10. 2. 2017, je bil v Uradnem listu RS objavljen javni razpis za podelitev Priznanja Republike Slovenije za poslovno odličnost (PRSPO) za leto 2017. Priznanje Republike Slovenije za poslovno odličnost je najvišje državno priznanje za dosežke na področju kakovosti poslovanja kot rezultata razvoja znanja in inovativnosti.