Sekcija uporabnikov sistemov stalnih izboljšav

Arhiv: Na zboru članov sprejeli program dela in prenovljena pravila delovanja

Zbora članov Sekcije uporabnikov sistemov stalnih izboljšav, ki je bil dne 16.02.2016 na Gospodarski zbornici Slovenije, so se poleg predstavnikov članov udeležili tudi predstavniki drugih zainteresiranih podjetij.

Arhiv: Javni razpis za podelitev Priznanja RS za poslovno odličnost

V petek, dne 10. 2. 2017, je bil v Uradnem listu RS objavljen javni razpis za podelitev Priznanja Republike Slovenije za poslovno odličnost (PRSPO) za leto 2017. Priznanje Republike Slovenije za poslovno odličnost je najvišje državno priznanje za dosežke na področju kakovosti poslovanja kot rezultata razvoja znanja in inovativnosti.

Arhiv: Slovesna podelitev priznanj Republike Slovenije za poslovno odličnost

Minister za gospodarski razvoj in tehnologijo in Predsednik Odbora za priznanja RS za poslovno odličnost Zdravko Počivalšek vabi na slovesno podelitev priznanj Republike Slovenije za poslovno odličnost za leto 2016, ki bo v torek 21. 3. 2017 ob 18. uri v Kongresnem centru Brdo pri Kranju.

Arhiv: Poslovna odličnost organizacij